top of page

O mně

Mám za sebou tříleté studium na Vysoké škole psychosociálních studií  v Praze na Fakultě psychoterapie v rámci  celoživotního vzdělávání.  Během studia jsem prošla řadou vzdělávacích seminářů -  adiktologie, KBT (kognitivně behaviorální terapie), Rogersovská psychoterapie,  fenomenologie, kurs krizové intervence, terapie klientů s hraniční poruchou osobnosti. Absolvovala jsem půlroční kurs grafologie se závěrečnou  zkouškou. 

V letošním roce jsem v 1. ročníku magisterského studia oboru Sociální práce se zaměřením na komunikaci a aplikovanou psychoterapii na Pražské vysoké škole psychosociálních studií. Působím jako člen reflexního týmu terapeutů v Centru pro psychoterapii a rodinnou terapii na Klinice adiktologie při FN Karlovo náměstí a v Anima terapie, z.ú.

V  roce 2019  jsem zahájila pětiletý psychoterapeutický výcvik v  "na člověka orientovaném směru" - Rogersovský přístup. Ten je v letošním roce dokončen.  Již mnoho let docházím pravidelně jednou týdně  jako dobrovolník do zařízení Klokánek, kde pomáhám dětem s učením do školy. Působím jako dobrovolník ve Fakultní nemocnici Karlovo náměstí.  

Pracuji s individuálními klienty s úzkostí, syndromem vyhoření, nedostatkem sebevědomí, s klienty s onkologickým onemocněním, s dospívajícími, zaměřuji se zejména na vztahy, pracuji s páry.

Je mi 55 let, mám 24 letou dceru, která studuje VŠ. Ráda lyžuji, cestuji, čtu, s přítelem chodíme rádi po horách, zajímá mě divadlo, hudba, psychologie a mnoho jiných věcí.

2E4D220C-A946-4E71-9B0C-DAFFB9A2B0FB.jpe
Jiřina Hermanová
bottom of page