O mně

Mám za sebou tříleté studium na Vysoké škole psychosociálních studií  v Praze na Fakultě psychoterapie v rámci  celoživotního vzdělávání.  Během studia jsem prošla řadou seminářů - základy adiktologie, KBT (kognitivně behaviorální terapie), Rogersovká psychoterapie,  fenomenologie. V  letošním školním roce  jsem byla přijata ke studiu bakalářského oboru Sociální práce se zaměřením na komunikaci a aplikovanou psychoterapii na Pražské vysoké škole psychosociálních studií.

 

V loňském roce  jsem zahájila pětiletý psychoterapeutický výcvik v  "na člověka orientovaném směru" - Rogersovský přístup. Principy práce v tomto směru vysvětlím pro zájemce níže. Již mnoho let docházím pravidelně jednou týdně  jako dobrovolník do zařízení Klokánek, kde pomáhám dětem s učením do školy. Absolvovala jsem půlroční kurs grafologie se závěrečnou zkouškou. 

Původně jsem vystudovala VŠE v Praze obor cestovní ruch, ve kterém se stále občas profesně pohybuji. 

Je mi 53 let, mám 22 letou dceru, která studuje VŠ. Ráda lyžuji, cestuji, čtu, s přítelem chodíme rádi po horách, zajímá mě divadlo, hudba, psychologie a mnoho jiných věcí.

Jiřina Hermanová

 Copyright @ 2020 Psychoterapieonline.com