O mně

Mám za sebou tříleté studium na Vysoké škole psychosociálních studií  v Praze na Fakultě psychoterapie v rámci  celoživotního vzdělávání.  Během studia jsem prošla řadou seminářů - základy adiktologie, KBT (kognitivně behaviorální terapie), Rogersovská psychoterapie,  fenomenologie. V letošním roce jsem ve 2. ročníku studia bakalářského oboru Sociální práce se zaměřením na komunikaci a aplikovanou psychoterapii na Pražské vysoké škole psychosociálních studií.

 

V  roce 2019  jsem zahájila pětiletý psychoterapeutický výcvik v  "na člověka orientovaném směru" - Rogersovský přístup. Již mnoho let docházím pravidelně jednou týdně  jako dobrovolník do zařízení Klokánek, kde pomáhám dětem s učením do školy. Působím jako dobrovolník ve Fakultní nemocnici Karlovo náměstí a jako člen reflexního týmu terapeutů v Centru pro psychoterapii a rodinnou terapii na Klinice adiktologie při FN Karlovo náměstí a v Anima terapie, z.ú. Absolvovala jsem půlroční kurs grafologie se závěrečnou zkouškou. 

Původně jsem vystudovala VŠE v Praze obor cestovní ruch, ve kterém se stále občas profesně pohybuji. 

Je mi 54 let, mám 23 letou dceru, která studuje VŠ. Ráda lyžuji, cestuji, čtu, s přítelem chodíme rádi po horách, zajímá mě divadlo, hudba, psychologie a mnoho jiných věcí.

2E4D220C-A946-4E71-9B0C-DAFFB9A2B0FB.jpe
Jiřina Hermanová